Wspaniałe Stulecie odc. 226 VOD TVP PL: streszczenie szczegółowe.

Wspaniałe Stulecie odc. 226 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek w TVP 1. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 226 streszczenie szczegółowe

W serialu Wspaniałe Stulecie odc. 226 Fatma odkrywa przed wszystkimi sekret Hürrem i każe przygotować dla sułtana młodą nałożnicę. Dziewczyna nie dociera jednak do alkowy. Zostaje zamordowana przez nieznanego sprawcę. Mustafa poznaje tożsamość szpiega, który działa w jego pałacu. Fatma ofiarowuje córce zmarłego Ibrahima paszy jego pamiętnik.

Turecki serial Wspaniałe Stulecie odc. 226 wyemitowany zostanie w czwartek 23 marca o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 6:00 w TVP1.

Niestety odcinki nie są już dostępne na TVP VOD, dlatego sporo osób szuka alternatywy gdzie dostępny jest lektor PL na CDA, Youtube czy Dailymotion.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ