Przysięga 803 streszczenie szczegółowe

Przysięga 803 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku. Emisja zaplanowana jest na środa, 8 lutego. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.

Przysięga odc. 803 streszczenie szczegółowe

W 803. odcinku serialu Przysięga Nieznajomi mężczyźni zatrzymują Merta i grożą mu w związku z długiem jego wuja. Chłopak próbuje skontaktować się z krewnym. Emir dziękuje Savasowi za uratowanie syna i w zamian chce mu oddać dom. Mulaym wyjawia Sehriye prawdę na temat częstych odwiedzin u niej. Kobieta postanawia mu pomóc. Narin i Kemal zbierają wszystkich bliskich, żeby przekazać im dobrą nowinę. Beyhan wciąż jest wściekła i obmyśla zemstę..

Przysięga 803 wyemitowana zostanie w środa, 8 lutego o godzinie 16:05. Powtórka dostępna będzie następnego dnia (czwartek, 9 lutego) o 5:15. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu Przysięga

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ