Wspaniałe Stulecie odc. 201 streszczenie szczegółowe. Powtórka VOD TVP PL

Wspaniałe Stulecie odc. 201 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie 201streszczenie szczegółowe

W serialu Wspaniałe Stulecie odc. 201 Hürrem wzywa do siebie męża sułtanki Şah, Lütfü paszę, i zdradza mu jej sekret, licząc na to, że skłóci małżonków. Rüstem robi wszystko, żeby ożenić się z Mihrimah. Zakochana w Bali beju młoda sułtanka nawet nie chce o tym słyszeć. Błaga ojca o zgodę na wyjazd i odwiedziny u matki. Sułtanka Şah postanawia pozbyć się wielkiego wezyra, aby to jej mąż zajął jego stanowisko.

Odcinek 201 tureckiego serialu Wspaniałe Stulecie wyemitowany zostanie w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 10:35 w TVP Kobieta. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ