w , ,

Promyk Nadziei odc. 3, 4, 5, 6 ile odcinków, streszczenia? Oglądaj powtórki VOD TVP PL

Promyk Nadziei odc. 1 i odc. 2

Promyk Nadziei streszczenia odcinków 2, 3, 4, 5 i 6. Serial turecki można oglądać od poniedziałku do piątku. Ile ma odcinków? Powtórki udostępnia VOD TVP PL.

Promyk Nadziei odc. 3, 4, 5, 6 – turecki serial

Promyk Nadziei to serial, który w telewizji TVP 2 zastąpi Więźnia Miłości. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15. Live stream online dostępny jest za darmo na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP2 na żywo w internecie.

Promyk Nadziei odc. 3 wyemitowany zostanie we wtorek 23 marca, a w kolejnych dniach emisja odcinków 4, 5 6 i 7. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia po polsku.

Promyk Nadziei ile odcinków?

Promyk Nadziei w TVP 2 emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Ile ma odcinków i do kiedy będą w TV? Promyk Nadziei ma 160 odcinków, co oznacza, że serial będzie można oglądać przez wiele miesięcy.

Powtórki Promyk Nadziei nie są dostępne w TVP2. Co w przypadku, gdy przegapimy jakiś odcinek?

Powtórki na VOD TVP PL

Powtórki tureckiego serialu Promyk Nadziei w telewizji TVP 2 nie są dostępne. Nie oznacza to jednak, że trzeba ich szukać po internecie wpisując hasła “Promyk Nadziei odc napisy PL Youtube lub CDA”. Wciąż sporo widzów szuka powtórek na Dailymotion, CDA czy Youtube.

Wszystkie odcinki, w tym ostatni i dzisiejszy, dostępne są na VOD TVP. Promyk Nadziei odc. 1 i odc. 2 trafi tam po premierze w telewizji TVP 2.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ PROMYK NADZIEI NA VOD TVP PL

Streszczenie odcinków

Promyk Nadziei odc. 1 streszczenie

W 1. odcinku Halil ma problemy z firmą, proponuje przyjacielowi Mahmutowi spółkę, lecz ten chce w zamian Ipek, córkę wuja Halila. Ipek od lat cierpi po stracie swej córki, która zmarła wkrótce po porodzie. Z Ameryki po 11 latach wraca Omer, były mąż Ipek i poprzysięga zemstę na rodzinie Halila, gdyż to on przed laty wtrącił go do więzienia. Kadar wychowuje dobrze ułożoną i bystrą Bahar, której macocha wciąż dokucza.

Promyk Nadziei odc. 2 streszczenie

W 2. odcinku przymuszony trudną sytuacją finansową, Kadir prosi Neslihan o pieniądze, w zamian za milczenie, a gdy ta odmawia, odwiedza ją wraz z Bahar. Przed laty to Neslihan i Halil polecili, aby Kadir zabił nowo narodzone dziecko Ipek. Kadir tego nie zrobił, lecz wychował Bahar jako swoją córkę. Ze względu na dobro ciotki Melihy i Ozana, Ipek decyduje się na ślub z Mahmutem. Bahar spotyka się z płaczącą Ipek i od razu między nimi pojawia się nić porozumienia.

Promyk Nadziei odc. 3 streszczenie

Uroczystość weselna obfituje w liczne skandale. W wyniku poniżenia i cierpień psychicznych, Aliona omal nie mdleje i przy pomocy Nikoły opuszcza stanicę. Dochodzi do kłótni Marysi i Stiepana i ten odchodzi do miasta z Onufrienką. Fiodor zaczepia wszystkich i rwie się do bitki. A w Konstantynowie Anfisa zastrasza Katerinę i oddaje ją w ręce Łukerii.

Promyk Nadziei odc. 4 streszczenie

Neslihan podstępem sprowadza rodzinę Kadira do rezydencji. Ozanowi wpada w oko Perihan. Omer na ulicy udziela pomocy Behar. Omer zaprasza siostrę Neslihan Zuhejlę, by zlecić jej urządzenie domu.

Promyk Nadziei odc. 5 streszczenie

Halil dowiaduje się, że Ipek spotkała się z Omerem i wyrzuca ją z domu. Po pierwszym dniu pracy Selma i Filiz są wyczerpane. Ahmet odwozi Ipek na nadmorską promenadę, nie wiedząc, że w aucie ukryła się Bahar.

KSW 59 online

KSW 59 online stream – gdzie obejrzeć transmisję. PPV czy za free?

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 378 i 379. Streszczenie szczegółowe odcinków