w

Promyk Nadziei 75, 76, 77 ile odcinków, streszczenia? Oglądaj powtórki VOD TVP PL

93 94 95 odcinek Promyk Nadziei

Promyk Nadziei streszczenia odcinków 75, 76, 77. Serial turecki można oglądać od poniedziałku do piątku. Ile ma odcinków? Powtórki udostępnia VOD TVP PL.

Promyk Nadziei odc. 75, 76, 77- turecki serial

Promyk Nadziei to serial, który w telewizji TVP 2 zastąpi Więźnia Miłości. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15. Live stream online dostępny jest za darmo na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP2 na żywo w internecie.

Promyk Nadziei ile odcinków?

Promyk Nadziei w TVP 2 emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Ile ma odcinków i do kiedy będą w TV? Promyk Nadziei ma 160 odcinków, co oznacza, że serial będzie można oglądać przez wiele miesięcy. Promyk Nadziei odc. 1 wyemitowany został w 2020 roku.

Powtórki Promyk Nadziei nie są dostępne w TVP2. Co w przypadku, gdy przegapimy jakiś odcinek?

Powtórki na VOD TVP PL

Powtórki tureckiego serialu Promyk Nadziei w telewizji TVP 2 nie są dostępne. Nie oznacza to jednak, że trzeba ich szukać po internecie wpisując hasła „Promyk Nadziei odc napisy PL Youtube lub CDA”. Wciąż sporo widzów szuka powtórek na Dailymotion, CDA czy Youtube.

Wszystkie odcinki, w tym ostatni i dzisiejszy, dostępne są na VOD TVP. Promyk Nadziei odcinek 58 trafi tam po premierze w telewizji TVP 2.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ PROMYK NADZIEI NA VOD TVP PL

Streszczenie odcinków

Promyk Nadziei odc. 73 streszczenie

Omer mówi matce, że nie ożeni się z Suhejlą. Suhejla szantażuje Neslihan, zapewniając sobie jej pomoc. Do domu Ipek przybywa Gondża, jej rzekoma córka. Suhejla oznajmia Omerowi, że jest z nim w ciąży. Filiz i Ahmet mają się zaręczyć.

Promyk Nadziei odc. 74 streszczenie

By wzbudzić zazdrość Halila, Filiz postanawia zaręczyć się z Ahmetem. Neslihan stwierdza, że jest w ciąży. Gondża kradnie pieniądze z portfela Mehmeta. Suhejla szantażuje Omera, że przeprowadzi aborcję.

Promyk Nadziei odc. 75 streszczenie

Gondża zręcznymi kłamstwami obarcza winą za kradzież pieniędzy Bahar. Omer wierzy, że Suhejla jest z nim w ciąży. Szantażowany zgadza się na ślub. Trwają przygotowania do zaręczyn Ahmeta i Filiz.

Promyk Nadziei odc. 76 streszczenie

Gondzia daje Bahar do zrozumienia, że jest ważniejsza. Odbywa się ceremonia zaręczyn Ahmeta z Filiz. Selma nadal jest pewna, że Halil kiedyś ożeni się z Filiz. Bahar słyszy, jak Halil i Neslihan rozmawiają o tym, że to ona jest prawdziwą córką Ipek. Mówi o tym Ipek.

Promyk Nadziei odc. 77 streszczenie

Suhejla oznajmia rodzinie, że wychodzi za Omera i że jest w ciąży. Rodzina przeżywa szok. Umierający Hasan mówi Omerowi, że zabójstwo Kadira zlecił Mahmut. Ipek dostaje wynik badania DNA, ale boi się otworzyć koperty.

Wisła - Lech online za darmo

Lech – Radomiak transmisja. Mecz online za darmo. Gdzie oglądać?

Na Wspólnej streszczebua

Na Wspólnej 3265 streszczenie, odcinek online