w

Na Wspólnej 3265 streszczenie, odcinek online

Na Wspólnej streszczebua
Źródło: TVN / x-news

Na Wspólnej 3265 online. Zobacz co wydarzy się w odcinku, kiedy obejrzeć powtórki i gdzie oglądać serial online.

Na Wspólnej 3265 w telewizji TVN zostanie wyemitowany w czwartek 29 lipca o godzinie 20:15. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można oglądać w sobotę w TVN oraz w dowolnym momencie w Player. Na Wspólnej VOD online za darmo nie jest już dostępny.

OGLĄDAJ NA WSPÓLNEJ NA PLAYER.PL

Na Wspólnej 3265 streszczenie

Co wydarzy się w odcinku 3265? Agnieszka jest w śpiączce. Kiedy Rafał dowiaduje się o dramacie Olszewskiej, prosi Hebla by ten puszczał jej koncerty smyczkowe, stymulujące mózg. Muzyka Sobczaka działa – sprawia, że Agnieszka się budzi i… nie poznaje męża! Za to pyta o Rafała!

Darek spotyka się z klientem Zakościelnego – pisarzem, który szkaluje rodzinę w swojej powieści. Proponuje konfrontację z ojcem. Pisarz zgadza się, ale musi się ona odbyć w obecności mecenasa Zakościelnego. Darkowi wyraźnie o to chodzi! Przeżywa to tak mocno, że Kasia pyta go, o co zamierza walczyć: o prawdę, czy z własnym ojcem?

Marta przeprasza Mikołaja za to, że nie dotrzymała obietnicy. Program Leśniewskiego i Kamy odnosi duży sukces! Podczas sesji z fotografem producent oczekuje, że para odegra łączące ich uczucie. Kamie bardzo to pasuje! Tymczasem Marta znajduje anonim z ostrzeżeniem, że Halicki wykorzystuje i niszczy swoich aktorów!

Zobacz również: Streszczenia odcinków na Wspólnej

93 94 95 odcinek Promyk Nadziei

Promyk Nadziei 75, 76, 77 ile odcinków, streszczenia? Oglądaj powtórki VOD TVP PL

93 94 95 odcinek Promyk Nadziei

Promyk Nadziei 79 streszczenie. Odcinek na VOD TVP PL