Strona głównaTelewizja onlineTVN online stream za darmoNa Wspólnej 3265 streszczenie, odcinek online

Na Wspólnej 3265 streszczenie, odcinek online

Na Wspólnej 3265 online. Zobacz co wydarzy się w odcinku, kiedy obejrzeć powtórki i gdzie oglądać serial online.

Na Wspólnej 3265 w telewizji TVN zostanie wyemitowany w czwartek 29 lipca o godzinie 20:15. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można oglądać w sobotę w TVN oraz w dowolnym momencie w Player. Na Wspólnej VOD online za darmo nie jest już dostępny.

OGLĄDAJ NA WSPÓLNEJ NA PLAYER.PL

Na Wspólnej 3265 streszczenie

Co wydarzy się w odcinku 3265? Agnieszka jest w śpiączce. Kiedy Rafał dowiaduje się o dramacie Olszewskiej, prosi Hebla by ten puszczał jej koncerty smyczkowe, stymulujące mózg. Muzyka Sobczaka działa – sprawia, że Agnieszka się budzi i… nie poznaje męża! Za to pyta o Rafała!

Darek spotyka się z klientem Zakościelnego – pisarzem, który szkaluje rodzinę w swojej powieści. Proponuje konfrontację z ojcem. Pisarz zgadza się, ale musi się ona odbyć w obecności mecenasa Zakościelnego. Darkowi wyraźnie o to chodzi! Przeżywa to tak mocno, że Kasia pyta go, o co zamierza walczyć: o prawdę, czy z własnym ojcem?

Marta przeprasza Mikołaja za to, że nie dotrzymała obietnicy. Program Leśniewskiego i Kamy odnosi duży sukces! Podczas sesji z fotografem producent oczekuje, że para odegra łączące ich uczucie. Kamie bardzo to pasuje! Tymczasem Marta znajduje anonim z ostrzeżeniem, że Halicki wykorzystuje i niszczy swoich aktorów!

Zobacz również: Streszczenia odcinków na Wspólnej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj