w

Promyk Nadziei 163 i 164 ostatni odcinek, streszczenie. Powtórki na VOD TVP

93 94 95 odcinek Promyk Nadziei

Promyk Nadziei 163 i 164 streszczenia szczegółowe odcinków. Co wydarzy się w serialu? Kiedy i gdzie oglądać wszystkie odcinki, w tym ostatni na VOD?

Promyk Nadziei ile odcinków ma serial?

Serial Promyk Nadziei odcinek 164 wyemitowany zostanie w czwartek w telewizji TVP 2, które emituje odcinki po polsku. Live stream o 17:10 można obejrzeć na WP Pilot. Będzie to ostatni odcinek tego serialu. Od piątku będzie można oglądać inny turecki serial Miłość i przeznaczenie.

Kiedy i gdzie oglądać powtórki? W telewizji nie są one dostępna, ale wszystkie odcinki dostępne są w internecie. Promyk Nadziei 163, 164 na VOD TVP PL pojawi się po emisji w TV.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ PROMYK NADZIEI NA VOD TVP PL

Streszczenia serialu Promyk Nadziei

Promyk Nadziei odc. 162 streszczenie

Halil przyznaje się do ojcostwa. Ahmet do niego strzela. Filiz dostaje krwotoku. Policja aresztuje Ahmeta. Mahmut zakrada się do hotelu Omera. Halil usiłuje udobruchać Neslihan.

Promyk Nadziei odc. 163 streszczenie

Halil prowadzi podwójną grę z Filiz i Neslihan. Ozan ponownie opuszcza rezydencję, Neslihan nie chce mu towarzyszyć. Bahar odzyskuje pamięć i mówi Omerowi prawdę. Mahmut porywa Ipek.

Promyk Nadziei odc. 164 streszczenie

Ipek ucieka Mahmutowi i wzywa na pomoc Omera. Suhejla oddaje się w ręce policji i obciąża winą Selmę. Peri nie przyjmuje przeprosin Ozana. Filiz nie podda się cynicznej grze Halila. Czy Omer zdąży uratować Ipek?

Manchester City - Real stream

Arka – Zagłębie online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Manchester City - Real stream

Motor – Legia online za darmo. Mecz na żywo w internecie