w ,

Motor – Legia online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

Mecz Motor Lublin – Legia Warszawa na żywo w TV i online za darmo. Gdzie oglądać transmisję, live stream w internecie lub śledzić relację live z meczu Fortuna Pucharu Polski?

Mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski Motor Lublin – Legia Warszawa rozegrane zostanie w środę o godzinie 20:00. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport Extra, a mecz na żywo można obejrzeć również w internecie.

PIłkarze Legii Warszawa w PKO BP Ekstraklasie spisują się fatalnie, ale w miniony weekend w końcu się przełamali i pokonali Jagiellonię Białystok 1:0. Dzisiaj chcą pójść za ciosem i wyeliminować Motor Lublin. Awans do ćwierćfinału jest dla mistrzów Polski bardzo ważny. Zdobycie Pucharu Polski może być jedyną drogą do gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Właśnie z tego powodu trener Marek Gołębiewski wystawił właściwie najmocniejszy skład, jakim obecnie dysponuje, choć w drużynie Legii jest sporo absencji spowodowanych problemami zdrowotnymi.

Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat Box GO, ale nie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć transmisji, a chcesz być live, to zapraszamy do śledzenia meczu Motor – Legia online za darmo w naszym serwisie.

93 94 95 odcinek Promyk Nadziei

Promyk Nadziei 163 i 164 ostatni odcinek, streszczenie. Powtórki na VOD TVP

Everton – Liverpool online za darmo. Mecz na żywo w internecie