Powtórka The Voice Kids. Marcin Maciejczak zwycięzcą edycji 3. Zobacz finałowe występy

Marcin Maciejczak wygrał trzecią edycję The Voice Kids. W ścisłym finale okazał się lepszy od Natalii Kawalec i Hanii Sztachańskiej.

Finał The Voice Kids 3 odbył się w sobotę 22 lutego. Wzięło w nim udział dziewięciu uczestników. Anastazja Maciąg, Marcin Maciejczak i Ala Tracz z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, Natalia Kwalec, Szymon Lubicki i Wiktoria Zwolińska z drużyny Cleo oraz Hania Sztachańska, Ewelina Kozub i Ola Gwazdacz z drużyny Tomsona i Barona.

Do ścisłego finału przeszła trójka, po jednym uczestniku z każdej drużyny. Trenerzy wybrali Marcina Maciejczaka, Natalię Kwalec. i Hanię Sztachańską.

Widzowie zdecydowali, że The Voice Kids 3 wygrał Marcin Maciejczak. Nagrodą główną było 50 000 złotych przeznaczone na edukację muzyczną.

Poniżej znajdziecie finałowe występy Marcina Maciejczaka z The Voice Kids 3.

Marcin Maciejczak – „Rise Like a Phoenix” 

Dawid Kwiatkowski i Marcin Maciejczak – „Plan B” 

Zobacz również występy pozostałych finalistów The Voice Kids 3.

Cleo i Natalia Kawalec – „Sztorm”

Afro i Hania Sztachańska – „Odpowiedz”

Natalia Kawalec – „Dziwny jest ten świat”

Powtórki finału The Voice Kids 3 można obejrzeć w niedzielę 23 lutego o godzinie 11:00 oraz w dowolnym momencie na TVP VOD.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ