19+. Premiera nowego sezonu 24 lutego z nową czołówką w TVN 7 (wideo)

Nowe odcinki serialu „19+” oglądać można od poniedziałku 24 lutego. Premiera nowego sezonu niesie za sobą pewne zmiany. Na widzów czekać będzie nowa czołówka. To już koniec słynnej piosenki „ile było planów by rozpocząć już to dorosłe życie 19 plus”, która towarzyszyła serialowi od pierwszego odcinka.

Nowa czołówka to nie jedyna zmiana. „19+” od 24 lutego będzie można oglądać w TVN 7, a nie TVN. Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w Siódemce.

Wiosenne odcinki pojawią się z zupełnie nową oprawą. Powstała specjalna czołówka serialu, która oddaje jego charakter – młodość, przyjaźń, zabawę i mierzenie się z przeciwnościami losu każdego dnia!Piosenkę wykonuje Marta Gałuszewska, zwyciężczyni The Voice od Poland, zaś producentem muzycznym jest Gromee. Klip do piosenki stworzył reżyser teledysku nominowanego do nagrody Fryderyków – Pascal Pawliszewski. W teledysku wystąpili bohaterowie serialu oraz Marta Gałuszewska” – czytamy w komunikacie prasowym.

Nowa czołówka 19+ (wideo)

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ