Ojciec Mateusz online i VOD

W czwartek 28 listopada w TVP 1 premierę będzie miał 286 odcinek serialu Ojciec Mateusz. Co się wydarzy? Zobacz zwiastun i streszczenie odcinka 286.

Ojciec Mateusz to serial mający spore grono zwolenników. Jesienią 2019 roku emitowany jest 22 sezon. Premierowane odcinki oglądać można w czwartki o godzinie 20:35 w telewizji TVP 1.

Zobacz zwiastun 286. odcinka serialu „Ojciec Mateusz”

Streszczenie odcinka 286: W Sandomierzu trwa pokaz mody promujący Centrum Kultury Damy i Dżentelmeni, które będzie otwarte za miesiąc. Natalia z Basią siedzą wśród publiczności. Imprezę prowadzi współwłaścicielka Weronika i zapowiada mnóstwo atrakcji. Pozdrawia przybyłych, w tym jako mistrzynię kuchni – Natalię. Kiedy Natalia wieczorem wraca na plebanię, widzi podejrzanego mężczyznę w kapeluszu. Gdy ten się zbliża, rozpoznaje w nim znajomego kucharza, Pawła Winklera. Na plebanii Winkler zdradza, że chce zostać w Sandomierzu na dłużej, gosposia jest wyraźnie speszona. Ksiądz i babcia dyskretnie wychodzą. Winkler wyznaje jej, że jego restauracja na Słowacji splajtowała i że zaczyna od początku. Rankiem przed sklepem jubilerskim stoi terenowy samochód, w środku są zamaskowani mężczyźni. Gdy pojawia się właściciel, terroryzują go i kradną biżuterię. Kiedy odjeżdżają, jubiler widzi kierowcę bez kominiarki.

TVP VOD: Ojciec Mateusz online

Serial „Ojciec Mateusz” można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Telewizja TVP 1 stream online na żywo udostępnia za darmo na platformie WP Pilot. Jeśli przegapiliście odcinek w czwartkowy wieczór, to możecie obejrzeć jego powtórkę na TVP VOD, gdzie za darmo dostępne są wszystkie odcinki w internecie „Ojca Mateusza” i wielu innych seriali TVP, jak choćby M jak Miłość, Korona Królów czy Barwy Szczęścia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj