"Dwóch Papieży" Netflix
Fot. Netflix

„Dwóch Papieży” to jedna z najbardziej oczekiwanych grudniowych premier na Netflixie. Kiedy będzie można obejrzeć film w internecie?

„Dwóch Papieży to film w reżyserii nominowanego do Oscara Fernando Meirellesa. W obsadzie pojawili się m.in. Jonathan Pryce (jako Papież Franciszek) i Anthony Hopkins (jako Papież Benedykt).

Zobacz zwiastun „Dwóch Papieży”

Premiera filmu „Dwóch Papieży” na Netflix 20 grudnia 2019 roku. Więcej o grudniowych premierach przeczytasz TUTAJ.

„Dwóch Papieży” – opis producenta

W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami kościoła. Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj