Ninja Warrior online. Finał na żywo, powtórka, kto wygrał?

Finał Ninja Warrior online na żywo. Oglądaj za darmo ostatni odcinek lub powtórkę w internecie. Kto wygrał drugą edycję Ninja Warrior?

Ninja Warrior finał można obejrzeć we wtorek 13 października 2020 roku od godziny 20:05 w telewizji Polsat. Ostatni odcinek potrwa około dwóch godzin i w jego trakcie poznamy zwycięzcę drugiej edycji.

Final Ninja Warrior online

Jeżeli nie możesz obejrzeć finału w telewizji, to Ninja Warrior online dostępny jest za darmo. Finał na żywo można obejrzeć jako live stream online na platformie WP Pilot, która udostępnia telewizję Polsat online za darmo.

Oglądaj telewizję Polsat online na WP Pilot.

Wszystkie odcinki Ninja Warrior, w tym finał, można w internecie oglądać na platformie IPLA TV. Powtórka finału Ninja Warrior w TV dostępna będzie w niedzielę o godzinie 13:40 w Polsacie.

Zwycięzca programu otrzymuje 150 tysięcy złotych. Kto wygrał drugi sezon? Dowiemy się we wtorek wieczorem. – Będziemy się ścigać z czasem. I myślę, że to może być gorsze niż rywalizacja z innymi – twierdzi Bolek Sobierajski, jeden z najmłodszych uczestników w show.

https://www.instagram.com/p/CGSxoHQIBdb/

W finale Ninja Warrior wystąpi m.in. Michał Baryza znany również w programu Top Model.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P