w

Top Model online. Kiedy i o której odcinki? Powtórki, uczestnicy

Top Model 2020 online

Top Model sezon 10 w TVN emitowany będzie od 1 września. Wtedy właśnie zobaczymy odcinek 1. O której godzinie lecą nowe odcinki? Gdzie i kiedy oglądać powtórki? Poznaj uczestników i oglądaj Top Model online za darmo.

Top Model 2021 – sezon 10 w TVN

Top Model to jeden z najbardziej popularnych programów telewizji TVN. Jesienią 2021 rozpocznie się emisja sezonu 10. Kiedy i o której godzinie oglądać Top Model?

Odcinki w TVN można oglądać w środy o godzinie 21:30. Top Model 10 odcinek 3 wyemitowany zostanie 15 września 2021 roku. Program nadal prowadzą będą Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

Top Model online za darmo

Kto nie może obejrzeć Top Model w TVN, może to uczynić w internecie. W jaki sposób? Top Model online za darmo udostępnia na platformie Player. Dostępne są one tam po emisji w telewizji TVN.

Ponadto Top Model online na żywo można oglądać również na WP Pilot i Player jako live stream z telewizji TVN. Ta pierwsza platforma oferuje dostęp do telewizji TVN online za free!

OGLĄDAJ 40 KONTRA 20 NA PLAYER.PL

Top Model odcinek 3

W drugim odcinku Top Model zobaczymy materiały z przesłuchań uczestników. Kto dostanie się do programu? Oglądaj program online na żywo lub VOD.

Top Model odc. 3 w TVN i online można oglądać w środę 15 września.

Top Model 2021 uczestnicy

Lista uczestników Top Model 2021 nie jest jeszcze znana. Odcinek 1 i odcinek 2 to castingi, w której uczestnicy prezentują się jurorom. Tym razem w nieco zmienionej formie. Tym razem jednak uczestnicy mogli zgłaszać się do programu wyłącznie drogą internetową. Marzenia o karierze w świecie mody postanowiła spełnić rekordowa liczba chętnych. Wśród kandydatów pojawiło się wiele niezwykłych osobowości. Spośród wszystkich,  jurorzy wybrali swoich faworytów.

Top Model sezon 10

Kiedy? Od 1 września w każdą środę.
O której? O godzinie 21:30
Gdzie? W telewizji TVN lub online
Top Model online: Player

Papiery na szczęście online

Papiery na szczęście odcinek 7, 8, 9 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo

Górnik - Radomiak transmisja

Chelsea – Zenit online za darmo. Transmisja na żywo w internecie