w

Top Model online. Kiedy i o której odcinki? Powtórki, uczestnicy

Top Model 2020 online

Top Model sezon 9 w TVN emitowany będzie od 2 września. Wtedy właśnie zobaczymy odcinek 1. O której godzinie lecą nowe odcinki? Gdzie i kiedy oglądać powtórki? Poznaj uczestników i oglądaj Top Model online za darmo.

Top Model 2020 – sezon 9 w TVN

Top Model to jeden z najbardziej popularnych programów telewizji TVN. Jesienią 2020 rozpocznie się emisja sezonu 9. Kiedy i o której godzinie oglądać Top Model?

Top Model w TVN można oglądać w środy o godzinie 21:30. Odcinek pierwszy sezonu 9 wyemitowany zostanie 2 września 2020 roku. Program nadal prowadzić będą Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

Top Model online za darmo

Kto nie może obejrzeć Top Model w TVN, może to uczynić w internecie. W jaki sposób? Top Model online za darmo udostępnia na platformie Player. Dostępne są one tam po emisji w telewizji TVN.

Ponadto Top Model online na żywo można oglądać również na WP Pilot i Player jako live stream z telewizji TVN. Ta pierwsza platforma oferuje dostęp do telewizji TVN online za free!

Top Model odcinek 7

Akrobacje na szarfach na teatralnej scenie – uczestnicy zostają zaproszeni na pokaz, który wywiera na nich ogromne wrażenie. Nie spodziewają się, że właśnie na tym będzie polegać ich następne zadanie. Dobrani w pary będą musieli wcielić się w role akrobatów i wykonać jak najlepsze zdjęcie. Gość specjalny tego zadania to Ania Jagodzińska. Następnie pokaz. Pozornie proste zadanie przerodzi się w prawdziwe wyzwanie, gdy wybieg zostanie częściowo wypełniony wodą, a panowie będą musieli założyć buty na obcasie. Na zakończenie Joanna Jędrzejczyk i Bartosz Bednorz pomogą uczestnikom w realizacji filmu modowego o tematyce sportowej. 

Top Model odcinek 7 w TVN i online można oglądać w środę 14 października.

Top Model 2020 uczestnicy

Lista uczestników Top Model 2020 nie jest jeszcze znana. Odcinek 1 i odcinek 2 to castingi, w której uczestnicy prezentują się jurorom. Tym razem w nieco zmienionej formie. Tym razem jednak uczestnicy mogli zgłaszać się do programu wyłącznie drogą internetową. Marzenia o karierze w świecie mody postanowiła spełnić rekordowa liczba chętnych. Wśród kandydatów pojawiło się wiele niezwykłych osobowości. Spośród wszystkich,  jurorzy wybrali swoich faworytów.

Co ciekawe spośród pięciu wybranych osób to internauci mogli przyznać srebrny bilet w głosowaniu na stronie Top Model. Dzięki nim do programu dostał się Dominik Bereżański.

Top Model sezon 9

Kiedy? Od 2 września w każdą środę.
O której? O godzinie 21:30
Gdzie? W telewizji TVN lub online
Top Model online: Player

Ninja Warrior online

Ninja Warrior online. Finał na żywo, powtórka, kto wygrał?

Manchester City - Chelsea transmisja online

Polska – Bośnia i Hercegowina transmisja. Gdzie oglądać online?