„Na Twoim miejscu” to komedia, który w kinach premierę będzie miał na początku 2023 roku. O czym opowiada, jak wyglądała praca na planie? Te i inne ciekawostki i filmie zdradzili Paulina Gałązka i Miron Jagniewski, którzy występują w „Na Twoim miejscu”.

Premiera filmu „Na Twoim miejscu” została zaplanowana na 6 stycznia 2023 roku. O czym opowiada ta komedia? Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia.

Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

Zobacz również: Wednesday sezon 2 kiedy premiera?

O filmie i kulisach pracy na planie filmowym opowiedzieli w programie „Dzień Dobry TVN” Paulina Gałązka i Miron Jagniewski.


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.

Poniżej możesz obejrzeć zwiastun filmu „Na Twoim miejscu”. Jeśli pojawicie się na nim w kinie, dajcie znać jakie są Wasze opinie na temat tej komedii.

Na Twoim miejscu online na razie nie jest dostępny. Film można oglądać w kinach, a dopiero później ma szanse trafić na platformę VOD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj