Mecz Linette dzisiaj na żywo. Gdzie oglądać transmisję Linette – Sabalenka w TV i internecie?

Linette – Sabalenka online za darmo. Transmisja z półfinału Australian Open 2023 dostępna jest w telewizji Eurosport 1. Mecz Linette na żywo można obejrzeć również w internecie.

Magda Linette mecz na żywo

Podczas Australian Open 2023 to Magda Linette, a nie Iga Świątek, ma szansę dojść do finału. Polka sprawiła duże niespodzanki w kolejnych rundach, eliminując wyżej rozstawione tenisistki i w półfinale zagra z Aryną Sabalenką.

O której godzinie rozpocznie się dzisiaj mecz Linette na żywo? Początek pojedynku 26.01.2023 po godzinie 11:30. Transmisja TV w Eurosport 1. Gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie?

Mecz Linette online transmisja z Eurosportu

To będzie emocjonujące południe dla fanów tenisa. Austrlian Open live można oglądać online na platformie Player.PL. Co ważne po wykupieniu specjalnego pakietu otrzymujemy nie tylko dostęp do kanałów Eurosport jako live streaming, ale również do wszystkich transmisji z French Open, a także bogatej biblioteki VOD.

Mecz Linette – Sabalenka online za darmo można śledzić w naszej relacji live. Zapraszamy do oglądania tenisa na żywo w internecie.

Zapowiedź meczu Magda Linette – Aryna Sabalenka

Dzisiaj o 11:30 rozpocznie się emocjonujący półfinał Australian Open 2023, w którym Magda Linette zmierzy się z Aryną Sabalenką z Białorusi. Mecz będzie transmitowany na żywo w Eurosport 1, więc każdy fan tenisa będzie miał okazję śledzić to spotkanie.

Niestety, wcześniej z turnieju odpadła Iga Świątek, na którą wszyscy liczyli, jednak Magda Linette jest w dobrej formie i ma szansę na zwycięstwo. Dla niej jest to ogromny sukces i marzy o finale, jednak Aryną Sabalenka nie będzie łatwym przeciwnikiem.

To będzie emocjonujący mecz na żywo, a my trzymamy kciuki za Magdę Linette, żeby spełniła swoje marzenie i przeszła do finału Australian Open 2023. Nie przegap tego meczu i oglądaj go dzisiaj na żywo w Eurosport 1.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ