w

Mecz Lechia – Cracovia online. Gdzie oglądać?

Strumyk TV

Gdzie oglądać mecz Lechia – Cracovia na żywo w TV i online? Transmisje przeprowadzi telewizja Canal+Sport i Canal+ Sport. Zobacz gdzie znaleźć legalny live stream online i śledzić mecz na żywo w internecie.

Transmisja z Lechia Gdańsk – Cracovia. Gdzie oglądać?

Transmisję z meczu Lechia – Cracovia obejrzeć można w telewizji Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek meczu na żywo we wtorek 9 czerwca o godzinie 18:00.

Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.pl.

Mecz Lechia – Cracovia może zadecydować o tym, kto zachowa szansę na walkę o europejskie puchary. Cracovia doznała sześciu porażek z rzędu.

– Przed nami dwa decydujące pojedynki. Cracovia i Pogoń to zespoły, które są blisko nas w tabeli, dlatego waga tych spotkań będzie bardzo duża. Teraz jednak skupiamy się tylko na Cracovii. Pomimo ostatnich wyników musimy pamiętać, że jest to groźna drużyna, która przez znaczną część sezonu była w czołówce tabeli. To na pewno nie było dziełem przypadku, dlatego nastawiamy się na ciężki mecz, w którym oba zespoły na pewno zagrają o pełną pulę – mówi przed meczem Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk.

Jesienią Cracovia pokonała Lechię 1:0.

Gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie? Live stream online można znaleźć na platformach NC+ Go, Player oraz Canal+ przez internet, gdzie obecnie przez miesiąc można oglądać mecze na żywo i telewizję online.

Strumyk TV

Skoki narciarskie stream online

Canal+ Film online

Canal+ Film online. Gdzie oglądać live stream w internecie?