w

Canal+ Film online. Gdzie oglądać live stream w internecie?

Canal+ Film online

Telewizja Canal+ Film na żywo w internecie. Zobacz gdzie oglądać stream online i transmisje z TV. W niedzielę obejrzeć można tam nie tylko filmu, ale również transmisję z meczu Real Madryt – Eibar.

Canal+ Film stream online

Telewizja Canal+ Film na żywo pokazuje przede wszystkim różnego rodzaju filmu. Tym razem wyjątkowo pokaże również transmisje z meczu Real Madryt – Eibar. Gdzie oglądać TV online?

Dostęp do Canal+ Film online można wykupić na platformie Player. W pakiecie Canal+ otrzymuje łącznie dostęp do 23 kanałów TV, w tym 11 C+. Miesięczny koszt usługi wynosi 50 zł, ale plus jest taki, że nie trzeba wiązać się dłuższą umową.

Canal+ FIlm online

Lista kanałów TV w pakiecie „Canal+” na Player: Canal+ Premium, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4, Canal+ Now, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Family, nSport+, Ale kino+, Domo+, Planete+, Canal+ Dokument, Canal+ Seriale, Kuchnia+, Teletoon+, Mini Mini+, HQTV, TVN Turbo, TVN Style, TVN Biz oraz TVN 24.

Canal+ Film stream online za darmo

Canal+ Film stream online znaleźć można również w nowej usłudze „MyCanal”. Pierwszy testowy miesiąc można mieć za darmo.

Canal Film na żywo za darmo w internecie mogą oglądać jedynie abonenci NC+. Legalny stream online dostępny jest na platformie NC+ Go. Transmisje z Canal+ Film można śledzić w serwisie EkstraklasaLive.

Real Madryt – Eibar na żywo

Mecz Real Madryt – Eibar na żywo rozpocznie się w niedzielę o godzinie 19:30. Ponieważ o 18:00 odbędą się wszystkie mecze PKO Ekstraklasy, to transmisja z Real – Eibar musiała zostać przeniesiona na Canal+ Film.

Mecz Lechia – Cracovia online. Gdzie oglądać?

TVN24: „Czarno na Białym”