Mam Talent powtórka online. Kiedy w TV? [niedziela, 25.09]

Mam Talent odcinki emitowane są w soboty w telewizji w TVN, a powtórka leci w niedzielę. Oczywiście wszystkie odcinki publikowane są również na platformie Player.PL.

Mam Talent online za darmo. Jak oglądać całe odcinki w internecie za free?

Jesienią 2022 roku telewizja TVN emituje czternastą edycję programu Mam Talent. Odcinki w TVN można oglądać w soboty o godzinie 20:00. Bardzo często widzowie zastanawiają się jak oglądać Mam Talent online za darmo. Czy jest to możliwe legalnie i dobrej jakości? Tak!

Całe odcinki Mam Talent 14 w internecie można obejrzeć w porze emisji w telewizji, jako TVN live stream na platformie WP Pilot.

24 września premiera Mam Talent 2022 odcinek 4.

Ile odcinków ma Mam Talent 14?

Mam Talent ile odcinków ma czternasta edycja programu? Całość liczyć będzie trzynaście odcinków, z czego ostatni będzie oczywiście finałem. Jego zwycięzca otrzyma 300 tysięcy złotych. W poprzedniej edycji najlepszy okazał się Krzysztof Jaros.

Powtórka Mam Talent. Kiedy leci?

Sporo osób ogląda program w inny dzień niż sobotę. Najczęściej wybieraną formą jest Mam Talent powtórka w niedzielę. Odcinek emitowany jest o godzinie 14:05 w telewizji TVN. Wtedy również można skorzystać ze streamu dostępnego na platformie WP Pilot.

Ponadto Mam Talent online dostępny jest na platformie Player.pl, gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki tego programu. Najciekawsze występy publikowane są również na Youtube stacji TVN.

W Mam Talent 14 w skłąd jury wchodzą Jan Kliment, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska. Program prowadzą Marcin Prokop i Michał Kempa.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ