M jak Miłość Dailymotion

M jak Miłość odcinek 1718 streszczenie. Zobacz opis oraz sprawdź w jaki sposób oglądać powtórki online.

Kiedy leci M jak Miłość 1719?

Serial M jak Miłość odc. 1719 wyemitowany zostanie we wtorek 21 marca o godzinie 20:55 w telewizji TVP 2. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinka, a także zwiastun.

M jak Miłość odcinek 1719 streszczenie szczegółowe

W odcinku 1719 Ula kolejny raz sprzecza się z Bartkiem i później wraca samotnie do Australii, żegnając się jedynie z Barbarą, a dla męża zostawia jedynie krótki list. Ewa odmawia wypłacenia części wynagrodzenia Klaudii, skoro nie nakłoniła Łukasza do zdrady. Uwodzicielka postanawia ją za to ukarać. Kobieta donosi o intrydze lekarki i Argasińskiego. A gdy o podstępie Kalinowskiej dowiaduje się również Maria, otwarcie grozi koleżance.

Kisielowa z Żakiem, widząc później na twarzy Rogowskiej ślady pobicia, dochodzą do wniosku, że przyjaciółka padła ofiarą przemocy domowej, a damskim bokserem jest Artur. Marta wyznaje siostrze, że wróciła do prokuratury i prowadzi jedno z poważniejszych śledztw. Tymczasem bandyci, których ściga, postanawiają wpłynąć na prawniczkę poprzez jej rodzinę i zastawiają sprytną pułapkę na Anię.

M jak Miłość online za darmo i bez rejestracji można oglądać na TVP VOD (vod.tvp.pl). Wykupując pakiet można obejrzeć dzisiejszy odcinek przed premierą w TVP2. Sporo osób szuka jednak M jak Miłość 1719 na Dailymotion, Cda lub Youtube.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj