M jak Miłość 1718 streszczenie (dzisiejszy odcinek

M jak Miłość odcinek 1718. Co przyniesie dzisiejszy odcinek? Zobacz opis oraz sprawdź w jaki sposób oglądać powtórki online.

Serial M jak Miłość odc. 1718 wyemitowany zostanie w poniedziałek 20 marca o godzinie 20:55 w telewizji TVP 2. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinka, a także zwiastun.

M jak Miłość online za darmo i bez rejestracji można oglądać na TVP VOD (vod.tvp.pl). Wykupując pakiet można obejrzeć dzisiejszy odcinek przed premierą w TVP2. Sporo osób szuka jednak M jak Miłość 1718 na Dailymotion, Cda lub Youtube.

M jak Miłość odcinek 1718 streszczenie szczegółowe

Oskar odkrywa, że Weronika znalazła dla niego „zastępstwo” i zaczyna ją szantażować. Grozi, że jeśli nie odda mu pieniędzy do końca tygodnia, zdradzi jej nowemu partnerowi, że padł ofiarą oszustwa. A matka Poli w końcu łamie się i wyznaje Wernerowi, że dziecko wcale nie jest jego.

Milena sąsiadka rodziców Nadii z Ukrainy informuje Budzyńskiego, że spotkała koleżankę, która na własne oczy widziała śmierć matki dziewczynki. Andrzej z Magdą postanawiają jednak, że mała pozna złą nowinę dopiero, gdy spotka się z ojcem. Budzyński dowiaduje się od Marty, że Julia ma w pracy poważne problemy. Gdy prawnik oferuje Malickiej pomoc, ta jednak ostro ją odrzuca.

Sylwia, widząc rosnącą nienawiść, jaką jej przyjaciółka czuje do byłego kochanka, zaczyna na nowo się o nią niepokoić. Tymczasem Magda z Marią zostają w Siedlisku brutalnie zaatakowane przez jednego z gości pensjonatu, damskiego boksera, który wcześniej pobił także swoją żonę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj