Strona głównaSerialeLa Bandida odc 41, 42 streszczenie. Odcinki VOD

La Bandida odc 41, 42 streszczenie. Odcinki VOD

La Bandida odc. 41, 42 – streszczenie odcinków. Serial po polsku można oglądać codziennie w telewizji TVP 1, a powtórki w internecie na TVP VOD.

La Bandida po polsku w TVP 1 można oglądać codziennie o godzinie 20:15. Odcinek publikowane są również na kilka dni w internecie, gdzie można je oglądać za darmo dzięki platformie TVP VOD.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków La Bandida 41, 42 Oba zostaną wyemitowane w poniedziałek.

La Bandida odc. 40 streszczenie

W La Bandida 40 Matka Alicia nie chce, żeby Graciela wspomagała finansowo sierociniec. Podczas operacji duch Gracieli spotyka się z duchami Jose i Tommy’ego. Catalina widzi Javiera z inną kobietą. Daniel i Ulises idą zabawić się do Domu la Bandidy. Spotkanie z Nimfą kończy się awanturą i pobiciem. Kiedy Graciela budzi się po operacji, czuwa przy niej Marina. David Tovar zwalnia Güero, ale całą sytuację ratuje Księżniczka. Ordoez wyrzuca Tovara z Domu la Bandidy. Marina podejrzewa, że Pedra i Gracielę coś łączy.

La Bandida odc. 41 streszczenie

W La Bandida 41 Człowiek, który strzelił do La Bandidy pojawia się w szpitalu, by dokończyć dzieło, ale Valentina go ogłusza. Odbiera mu broń, razem z Gracielą przesłuchują go i oddają w ręce policji. On twierdzi jednak, że nie zna nazwiska swojego zleceniodawcy. Generał Ordóez spotyka w szpitalu Marinę i domyśla się, że to córka La Bandidy.

Marina wypytuje Gracielę o tego człowieka. Matka postanawia wyznać jej prawdę o swoim mężu, rewolucji, o generale i ojcu. David Tovar nie zostaje wpuszczony do domu La Bandidy. Wcześniej ludzie generała zabrali stamtąd wszystkie dokumenty i pisma. W hotelu generał spotyka tajemniczą, uwodzicielską kobietę.

La Bandida odc. 42 streszczenie

W La Bandida 42 Daniel zjawia się w Domu La Bandidy i Nimfa wyznaje mu, jak doszło do tego, że została prostytutką. Generał Ordońiez przyznaje w szpitalnym pokoju Gracieli, że to on kazał ją zabić.

Jego ludzie odkryli, gdzie przebywa Marina. Zanim zdąży się do niej wybrać, ginie z rąk tajemniczej kobiety. Arturo podejrzewa, że to Valentina zabiła generała, gdyż zniknęła z domu i zabrała ze sobą pistolety. Javier zapewnia Esperanzę, że ją kocha. Graciela postanawia, że pozbędzie się Tovara znajdując nowego wspólnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj