La Bandida odc. 59
Fot. TVP VOD

La Bandida odc. 38 i 39 – streszczenie odcinków. Serial po polsku można oglądać codziennie w telewizji TVP 1, a powtórki w internecie na TVP VOD.

La Bandida po polsku w TVP 1 można oglądać codziennie o godzinie 20:15. Odcinek publikowane są również na kilka dni w internecie, gdzie można je oglądać za darmo dzięki platformie TVP VOD.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków La Bandida 38 i 39. Oba zostaną wyemitowane w poniedziałek.

La Bandida odc. 38 streszczenie

Wszyscy są podenerwowani z powodu Ordoeza. Nimfa i David zbliżają się do siebie. Ordoez brutalnie wykorzystuje Nimfę. Graciela jedzie do hotelu, żeby ratować dziewczynę. Księgowy doradza Davidowi Tovarowi, żeby nie wyrzucał Gracieli i jej dziewcząt z domu schadzek. Güero Torres odnajduje Księżniczkę i sprowadza ją do domu. Zachowanie Javiera budzi niepokój Cataliny. Graciela opowiada Pedrowi, dlaczego nienawidzi Ordoeza.

La Bandida odc. 39 streszczenie

Nimfa, dzięki wsparciu Raquel i Güero, powoli wraca do zdrowia. Postanawia jednak odejść z uczelni i pożegnać się z Danielem. David Tovar sprzedaje połowę Domu la Bandidy i część swoich interesów Ordoezowi. Graciela znajduje sposób, by ośmieszyć nowego wspólnika. Publicznie nazywa go gwałcicielem i mordercą. Siostra Mercedes powiadamia matkę Alicię, że w sierocińcu bywają nieodpowiednie osoby. Javier proponuje Esperanzie, żeby zostali parą. Ciężko ranna Bandida trafia do szpitala. David Tovar jest zły na Ordoeza, który zaczyna podejmować samodzielne decyzje.

La Bandida 34

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj