Kruk sezon 4 kiedy? Data premiery, czy będą nowe odcinki?

Kruk sezon 4 data premiery nie jest znana. Czy w ogóle powstaną nowe odcinki, czy sezon 3 był finałowy?

Kiedy Kruk sezon 4?

Serial Kruk to obecnie najpopularniejsza produkcja Canal+. W grudniu 2022 roku ukazał się sezon 3 i również zebrał dobre opinie, choć jednocześnie nie brakuje głosów, że poziom jest słabszy, niż wcześniejsze części. Nie zmienia to jednak faktu, że oglądalność była bardzo wysoka.

Od razu pojawiło się pytanie czy Kruk sezon 4 się ukaże? Data premiery nie jest znana. Kiedy Kruk 4 mógłby się ukazać na Canal+?

Niestety wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki nie powstaną, a sezon 3 zakończył historię Adama Kruka. Jakub Korolczuk, twórca i scenarzysta serialu, w rozmowie z serwisem Serialowa przyznał, że obecnie chciałby skupić się na nowych projektach. Nie pojawią się również spin-offy.

O ile Kruk sezon 4 nie powstanie, to z pewnością Jakub Korolczyk wraz z innymi współpracownikami, zadba o to, aby nowy serial również był niezwykle interesujący.

Serial Kruk ile odcinków?

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to gorąco polecamy. Kruk ile odcinków ma serial? Każdy z sezonów miał ich po 6, czyli łącznie do obejrzenia jest obecnie 18 odcinków. Co ciekawe pierwszy sezon serialu Kruk online za darmo udostępnia platforma Canal+ Online.

Kruk jest to serial kryminalny. Akcja wszystkich sezonów toczy się na Podlasiu.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ