w

Kozacka Miłość 268, 269, 270 streszczenie, ostatni odcinek VOD

Kozacka Miłość 157, 158, 159

Kozacka Miłość 268, 269, 270 streszczenie odcinków. Zobacz co przyniósł ostatni odcinek, gdzie oglądać powtórki w TV i online.

Serial Kozacka Miłość emitowany jest w telewizji TVP 2 o godzinie 18:45. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 13:15. Serial można oglądąć w internecie w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 na żywo za darmo.

Kozacka Miłość VOD wszystkie odcinki online

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość VOD dostępne są w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Powtórki można oglądać o dowolnej porze, bez rejestracji i za darmo. Ostatni odcinek trafia na TVP VOD po premierze w TVP2.

W najbliższych dniach premiera serialu Kozacka Miłość odc. 268, 269, 270 i będzie to ostatni odcinek.

Jeśli jednak nie możesz obejrzeć jakiegoś odcinka, to warto przeczytać streszczenia odcinków Kozackiej Miłości.

Kozacka Miłość streszczenie odcinków

Kozacka Miłość 267 streszczenie odcinka

Aliona przybywa do stanicy i proponuje Kiriuszy wspólny wyjazd za granicę. Namawia go na studia medyczne. Fiodor znajduje siły, by pogodzić się z Oksaną. Duniasza przekonuje się, że nie może żyć bez Wasilija. Leżniow wyznaje Gruszeńce miłość. Nagła śmierć Pankowa komplikuje plany Anfisy, która próbuje nakłonić Gładysza do wspólnego działania.

Kozacka Miłość 268 streszczenie odcinka

Olga wraz z Nikołą przyjeżdżają do stanicy. Pojawienie się żywego Nikoły jest okazją do wielkiej fety w stanicy. Oksana źle znosi obecność Olgi, jednak dzięki mądrości Fiodora i taktowi Olgi udaje się rozwiać podejrzenia i ocieplić rodzinne relacje.

Leżniow opowiada Gruszeńce historię swojej nieszczęśliwej miłości, która doprowadziła do feralnego pojedynku w Petersburgu. Gruszeńka zapewnia Aleksandra o swoim uczuciu i zrozumieniu. Gładysz uczy Goriuchina posługiwania się bronią, jednocześnie podejrzewa Anfisę o intrygę w celu zabicia Leżniowa, ale Anfisa wszystkiemu zaprzecza. Aliona zatrzymuje się w zajeździe przed udaniem się w dalszą podróż za granicę. Koźma i Marysia spotykają się nocą w stepie.

Kozacka Miłość 269 streszczenie odcinka

Marysia spotyka się z Koźmą i opowiada mu o okrucieństwach Koliewanowa. Gładysz, przejrzawszy plan Anfisy próbuje odwieść ją od zabójstwa Leżniowa. W teatrze trwają przygotowania do premiery, Anfisa kontynuuje swój przebiegły plan. Gruszeńkę cały czas dręczy niepokój o Leżniowa. Marysia pod osłoną nocy spotyka się z Koliewanowem. Nie wie, że w krzakach ukrywa się świadek – Kiriusza. Z broni naładowanej ostrymi nabojami strzela na scenie Goriuchin.

Kozacka Miłość 270 streszczenie ostatniego odcinka

Podczas premiery w teatrze, Goriuchin strzela z broni załadowanej ostrymi pociskami. Ostatecznie jednak nie celuje w Leżniowa i ukochanemu Gruszeńki udaje się ujść z życiem. Po przedstawieniu Leżniow demaskuje Anfisę. Świadoma konsekwencji swego czynu, wystraszona kobieta ucieka z Gładyszem z miasta. Kiriusza jest świadkiem spotkania w stepie Marysi z Koliewanowem. Zachodzą zmiany na posterunku policji. Anikiejew awansuje na prystawa i naczelnika, Onufrijenko zaś marzy o karierze aktorskiej. Dzięki Siemionowi do policjantów trafia list podpisany inicjałem M.

W liście tym tajemnicza osoba obiecuje ujawnić wszystkie zbrodnie pewnego miejscowego przestępcy. Na wyznaczone miejsce jadą policjanci i Kozacy ze stanicy. Przestępcą okazuje się Koliewanow, który zostaje śmiertelnie ranny. Tymczasem przychodzi zgoda na rozwód Marysi ze Stiopą. W końcu losy Stiopy i Aliony mogą się połączyć.

Strumyk TV, Strims Top

Arsenal – Liverpool online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Howards End ile odcinków

Howards End odc. 2 streszczenie. Ile ma odcinków ma serial?