w

Kozacka Miłość odc. 187, 188, 189 streszczenie, ostatni odcinek VOD

Kozacka Miłość 157, 158, 159

Kozacka Miłość 187, 188, 189 streszczenie odcinków. Zobacz co przyniósł ostatni odcinek, gdzie oglądać powtórki w TV i online.

Serial Kozacka Miłość emitowany jest w telewizji TVP 2 o godzinie 18:45. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 13:15. Serial można oglądąć w internecie w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 na żywo za darmo.

Kozacka Miłość VOD wszystkie odcinki online

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość VOD dostępne są w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Powtórki można oglądać o dowolnej porze, bez rejestracji i za darmo. Ostatni odcinek trafia na TVP VOD po premierze w TVP2.

OGLĄDAJ SERIAL NA TVP VOD

Jeśli jednak nie możesz obejrzeć jakiegoś odcinka, to warto przeczytać streszczenia odcinków Kozackiej Miłości.

Kozacka Miłość streszczenie odcinków

Kozacka Miłość 186 streszczenie

Liza nie wierzy Koźmie, który próbuje usprawiedliwić Timfieja. Opowiada Lizie, że jest on zaangażowany w pewną sekretną sprawę i dlatego jest taki tajemniczy. Goriuchin ucieka przed policją. Gładysz rozumie, że musi za wszelką cenę zatrzymać aktora. Inaczej grozi mu utrata posady naczelnika. Aliona ostrzega Stiepana przed zbliżającą się zemstą. Ignatij dowiaduje się, że Koliewanow jest poszukiwany. W tej sytuacji Ignatij wreszcie może wrócić do domu.

Kozacka Miłość 187 streszczenie

Marysia opowiada Stiepanowi o Bułydze, podając się za ofiarę okoliczności. Potem ucieka z domu, a Koźma pomaga Stiepanowi jej szukać. Gruszeńka dowiaduje się, że żona porzuciła Stiepana i znów ma nadzieję na jego miłość. Ignatij nieoczekiwanie dostaje liścik od Koliewanowa z poleceniem, by przyszedł na spotkanie.

Kozacka Miłość 188 streszczenie

Gruszeńka mówi Stiepanowi wprost, co myśli o jego małżeństwie z Marysią. Aliona i Ilija dowiadują się o donosie na Gruszyna. Goriuchin obiecuje Serafimowi pomoc w odnalezieniu wnuczki. Ignatij boi się spotkania z Koliewanowem i zamiast iść sam, wysyła Tita.

Górnik - Radomiak transmisja

Jagiellonia – Lechia na żywo w internecie. Mecz online za darmo

M jak miłość online za darmo bez rejestracji

M jak miłość 1600 i 1601. Gdzie oglądać online za darmo bez rejestracji?