Kozacka Miłość 260, 261, 262 streszczenie, ostatni odcinek VOD

Kozacka Miłość 257, 2260, 261, 262 streszczenie odcinków. Zobacz co przyniósł ostatni odcinek, gdzie oglądać powtórki w TV i online.

Serial Kozacka Miłość emitowany jest w telewizji TVP 2 o godzinie 18:45. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 13:15. Serial można oglądąć w internecie w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 na żywo za darmo.

Kozacka Miłość VOD wszystkie odcinki online

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość VOD dostępne są w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Powtórki można oglądać o dowolnej porze, bez rejestracji i za darmo. Ostatni odcinek trafia na TVP VOD po premierze w TVP2.

OGLĄDAJ SERIAL NA TVP VOD

W najbliższych dniach premiera serialu Kozacka Miłość odc. 260, 261, 262.

Jeśli jednak nie możesz obejrzeć jakiegoś odcinka, to warto przeczytać streszczenia odcinków Kozackiej Miłości.

Kozacka Miłość streszczenie odcinków

Kozacka Miłość 258 streszczenie odcinka

W zajeździe Olga znajduje Nikołę, ten jednak zachowuje się dziwnie i nic nie pamięta. Do karczmy potajemnie przyjeżdża Marysia i mówi Oldze, że wszystkiemu jest winien Koliewanow. Liza dostaje rolę w spektaklu. Gładysz przesłuchuje Sofię i próbuje wyciągnąć od niej informacje dotyczące miejsca przebywania syna. Serafim przynosi Kiriuszę do swego domu i zawiadamia o tym Koźmę i Lubaszę. Oboje postanawiają zatrzymać chłopca u siebie. Jednocześnie chcą mu oszczędzić cierpienia z powodu niepewności, co do losu Aliony, przekonują Kiriuszę, że ona obiecała po niego przyjechać. Anfisa spotyka się z Koliewanowem w jego domu.

Kozacka Miłość 259 streszczenie odcinka

Nikoła odzyskuje przytomność i stara się przypomnieć, co knuje Koliewanow. Nie wierzy w winę siostry. Kuczniew przesłuchuje Sofię Gruszynową, stara się wyciągnąć od niej albo od Stiepana pieniądze. Sofia tej samej nocy umiera w areszcie. Doktor opowiada Oldze o dziwnym pojedynku Karasika z Leżniowem. Wasia dochodzi u batiuszki do siebie i wraca do domu. Urażona Dunia nie wpuszcza go za próg.

Kozacka Miłość 260 streszczenie odcinka

Olga dowiaduje się o złowieszczej roli Koliewanowa w historii maniaka – Bułygi. Nikoła znika z zajazdu. Żona go poszukuje. Kuczniew szuka skrytki w domu matki Stiepana. Do cyrkułu przychodzi list, że Marysia i Stiepan dostali rozwód. Nikt o tym nie wiedział. Koliewanow z Anfisą przygotowują kolejną intrygę w teatrze. Początkujące aktorki uczą się rzemiosła teatralnego i robienia sobie na złość.

Kozacka Miłość 261 streszczenie odcinka

Stiepan dowiaduje się od Leżniowa i Łukierii, że Koliewanow i Marysia działali wspólnie. Gładysz opowiada Anfisie o wyznaniach doktora. Anfisa biegnie uprzedzić Koliewanowa, ten jednak znika, zamknąwszy w swoim domu ciekawskiego Kuczniewa. Adwokata znajduje tam policja.

Kozacka Miłość 262 streszczenie odcinka

Leżniow pojawia się w Konstantynowie i spotyka Gruszeńkę. Gładysz przekonuje Onufrienkę, żeby pochować Sofię we wspólnym grobie na koszt państwa. Gruszeńka stara się zdobyć pieniądze na pogrzeb. Leżniow przekazuje potrzebną kwotę przez Łukerię. W stanicy trwa konflikt między kozakami i kozaczkami. Wasilij potajemnie pomaga Duni w pracach gospodarskich.

Kozacka Miłość 263 streszczenie odcinka

Serafim przyjmuje Kiriuszkę na ucznia. Olga z Nikołą postanawiają zaczekać na Stiepana w Ustiużynie i dowiadują się, że Ilia zabrał Alionę za granicę. Nie mogąc znaleźć pracy, Sroka dopuszcza się kradzieży. Kuczniew zatrudnia go jako pomocnika. Kiriusza ucieka ze stanicy, by spróbować wyleczyć Alionę.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P