w

Howards End odc. 2 streszczenie. Ile ma odcinków ma serial?

Howards End ile odcinków

Howards End ile odcinków ma serial? Kiedy oglądać? Zobacz streszczenie serialu i najważniejsze informacje na jego temat.

Serial Howards End po polsku emituje telewizja TVP 2. Odcinek 1 wyemitowany został 24 stycznia 2022 roku. Odcinki oglądać można o godzinie 21:40. Jest to serial wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, a akcja odbywa się na początku XX wieku.

Howards End ile odcinków ma serial? Składa się on jedynie z czterech części. Wszystkie odcinki wyemitowane zostaną więc w tym tygodniu, a od następnego poniedziałku o tej porze oglądać będzie można serial „Serca na Sprzedaż”.

Powtórki Howards End w telewizji nie są dostępne. Poniżej prezentujemy streszczenia, ale jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to Howards End w VOD można w dowolnej chwili włączyć na TVP VOD.

Howards End odcinek 1 streszczenie

Londyn, rok 1905. Margaret Schlegel opiekuje się swoim rodzeństwem, Helen i Tibbym. Schlegelowie są zamożni, rozmiłowani w muzyce i literaturze. Podróżują po Europie. W czasie jednej z podróży poznają rodzinę Wilcoxów. Głowa rodziny, Henry Wilcox jest biznesmenem. Jego żona, Ruth, zaprzyjaźnia się z Margaret. 

Howards End odcinek 2 streszczenie

Umiera pani Wilcox. Niebawem okazuje się, że chciała ona zabezpieczyć rodzinę Schlegelów. Zapisała Margaret posiadłość Howards End. Dzieci zmarłej uznają, że to efekt manipulacji sióstr.

Howards End odcinek 3 streszczenie

Henry Wilcox prosi Margaret o rękę. Dziewczyna się zgadza. Komplikuje się sytuacja Leonarda Basta, który traci pracę. Helen próbuje mu pomóc. Zjawia się razem z nim i jego żoną w posiadłości Wilcoxa, gdzie odbywa się wesele jego córki, Evie. Wybucha skandal towarzyski.

Howards End odcinek 4 streszczenie

Margaret nie chce obwiniać Henry’ego za wydarzenia z przeszłości. Czy to, co działo się przed spotkaniem będzie miało wpływ na ich relację? Helen bez wyjaśnień wyjeżdża do Europy, co zmieni się po jej powrocie?

Kozacka Miłość 157, 158, 159

Kozacka Miłość 268, 269, 270 streszczenie, ostatni odcinek VOD

Kozacka Miłość 271

Kozacka Miłość 271 czy będzie wyemitowany? Ostatni odcinek za nami