Strona głównaTelewizja onlineCanal+ Sport online za darmoLech - Jagiellonia online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Lech – Jagiellonia online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Mecz Lech – Jagiellonia online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję i live stream? Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w internecie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LECH – JAGIELLONIA NA ŻYWO W INTERNECIE

Gdzie i kiedy oglądać transmisję?

Mecz Lech Poznań – Jagiellonia Białystok odbędzie się w niedzielę o godzinie 20:00 w 26. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Transmisja w programie TV znajduje się na Canal+ Sport. Komentatorami będą Piotr Laboga i Maciej Murawski. Gdzie obejrzeć mecz Lech – Jagiellonia na żywo w internecie?

Lech – Jagiellonia stream online

Mecz Lech – Jagiellonia online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Player oraz Canal Plus Online. Nie jest to jednak darmowa usługa. Obecnie można jednak skorzystać z promocyjnej ceny.

Lech Poznań zajmuje obecnie trzecie miejsce w PKO BP Ekstraklasie. Do tej pory zdobył 49 punktów. Jagiellonia Białystok ma 30 punktów, co daje trzynaste miejsce w tabeli. Jagiellonia rozczarowuje, ale podobnie było jesienią, a mimo to niespodziewanie wygrała z Lechem Poznań 1:0.

Dziś nikt takiego rezultatu sobie nie wyobraża, szczególnie, że Kolejorz obchodzi swoje 100-lecie. Dokładnie dzisiaj, więc atmosfera na meczu będzie bardzo gorąca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj