w ,

Pogoń – Wisła online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Pogoń – Wisła online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję i live stream? Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w internecie.

Gdzie i kiedy oglądać transmisję z Pogoń – Wisła w TV?

Mecz Pogoni Szczecin z Wisłą Kraków odbędzie się w piątek o godzinie 20:30 w 26. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Transmisja w programie TV znajduje się na Canal+ Sport. Spotkanie skomentują Bartosz Gleń oraz Maciej Murawski. Gdzie obejrzeć mecz Pogoń – Wisła na żywo w internecie?

Pogoń – Wisła stream online

Mecz Pogoń – Wisła online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Player oraz Canal Plus Online. Nie jest to jednak darmowa usługa. Obecnie można jednak skorzystać z promocyjnej ceny.

Wisła Kraków w dalszym ciągu czeka na zwycięstwo. W zeszłej kolejce była tego bardzo blisko, bo z Lechem Poznań prowadziła aż do 97. minuty. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, ale podopieczni Jerzego Brzęczka zaprezentowali się bardzo dobrze i do meczu z Pogonią Szczecin przystąpią podbudowani. Pogoń Szczecin zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Jeśli wygra, to przynajmniej do jutra będzie liderem.

W rundzie jesiennej Pogoń pokonała WIsłę 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jean Carlos.

Elif 1166 streszczenie

Elif 1166 czy będzie? Streszczenie ostatniego odcinka po polsku

Lech – Jagiellonia online za darmo. Mecz na żywo w internecie