w

Igrzyska Olimpijskie online za darmo. Gdzie oglądać transmisje i starty Polaków?

Igrzyska Olimpijskie online

Igrzyska Olimpijskie online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisje w internecie i TV? Kto pokaże starty Polaków? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

OGLĄDAJ CEREMONIĘ OTWARCIA

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 na żywo

Zimowe igrzyska olimpijskie 2022 odbywają się w Pekinie. Rozpoczną się 4 lutego i potrwają do 20 lutego. Gdzie oglądać transmisje? Całość pokażą kanały Eurosport 1. Ponadto transmisje ze startów Polaków można oglądać w TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Oczywiście igrzyska olimpijskie na żywo można oglądać również w internecie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJE EUROSPORT Z IGRZYSK OLIMPIJSKICH

Oferta Eurosport

„Całe igrzyska będą w Polsce dostępne wyłącznie na kanałach i platformach TVN Grupa Discovery – w Eurosporcie 1 i 2, trzech kanałach dodatkowych: Eurosport 3, 4 i 5, kanale 4K oraz w serwisie player.pl. To zdecydowanie najszersza oferta w Polsce i gwarancja, że kibice będą mogli zobaczyć walkę o medale w każdej zimowej dyscyplinie olimpijskiej” – czytamy w informacji prasowej dotyczącej igrzysk olimpijskich.

W Eurosporcie kibice zobaczą aż 850 godzin transmisji, prawie wszystkie z komentarzem w języsku polskim. Zobaczyć tam będzie można na żywo takie dyscypliny jak skoki narciarskie, biathlon, narciarsko alpejskie, biegi narciarskie, łyżwiarstwo czy short track.

Eurosport 3 to kanał dedykowany hokejowi na lodzie. Eurosport 4 to łyżwiarstwo figurowe, szybkie i short track, a Eurosport 5 to Curling.

Telewizja Eurosport zadbała o nowoczesne studio, a w rolę ekspertów wcielą się m.in. Justyna Kowalczyk, Katarzyna Woźniak, Magdalena Pałasz, Jakub Kot, Krzysztof Biegun, Tomasz Sikora, Marcin Szafrański i Mariusz Czerkawski.

Starty Polaków w TVP 1

Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyć się będą występy Polaków. Gdzie i kiedy oglądać? Transmisje ze startów reprezentantów Polski przeprowadzi również telewizja Telewizja Polska w TVP 1, TVP 2 i TVP Sport.

Niestety Polacy nie należą do faworytów i o medale będzie bardzo ciężko.

Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Pekinie rozpocznie się w piątek 4 lutego. Początek transmisji o godzinie 12:15 w TVP 1 i Eurosport 1.

Igrzyska Olimpijskie online za darmo. Gdzie oglądać live stream?

Transmisji w telewizji będzie wiele, ale oczywiście wielu kibiców zastanawia się gdzie obejrzeć igrzyska olimpijskie online za darmo. Czy jest to w ogóle możliwe? Tak!

Przede wszystkim jeśli chodzi o starty Polaków, skoki narciarskie i wszystkie transmisje dostępne w TVP. Live stream online za free udostępnia sport.tvp.pl. Ponadto telewizja TVP 1 na żywo w internecie dostępna jest na platformie WP Pilot. Co ważne stream działa również za granicą.

Warto jednak zapoznać się z ofertą Eurosport online, aby móc oglądać wszystkie transmisje. Niestety nie można jej oglądać za darmo, ale dostępne są bardzo korzystne oferty. Najlepiej skorzystać z platformy Player.pl. Miesięczny dostęp kosztuje 15 zł.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJE Z IGRZYSK OLIMPIJSKICH

W cenie 15 zł miesięcznie możemy oglądać kanały Eurosport przez 30 dni od zakupu. Otrzymujemy również dostęp do bogatej biblioteki VOD, dzięki czemu możemy oglądać seriale i inne programy z kanałów TVN, TTV itp. Ponadto transmisje z igrzysk olimpijskich możemy oglądać nie tylko na żywo, ale również z odtworzenia. Przy najważniejszych transmisjach nie pojawiają się reklamy. W ofercie jest również dostęp do kanałów Eurosport 3, 4 i 5 (na czas igrzysk olimpijskich). Płacąc 15 złotych nie musisz się martwić, że przegapisz najważniejsze transmisje sportowe i starty Polaków. Stream online można cofać o dwie godziny.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJE Z IGRZYSK OLIMPIJSKICH

Nadal - Miedwiediew online za darmo

Nadal – Miedwiediew online. Finał Australian Open na żywo, transmisja

Wisła - Lech online za darmo

Zagłębie – Legia online za darmo. Mecz na żywo w internecie