Fame MMA stream free

Fame MMA online za darmo można oglądać legalnie tylko na początku. Federacja udostępnia za darmo dwie pierwsze walki z gali Fame: Reborn. Zobacz gdzie oglądać transmisję i live stream, a także w jaki sposób śledzić wyniki walk na żywo. Prezentujemy również kartę walk dzisiejszej gali.

Fame MMA Online za darmo. Jak oglądać live stream free?

I choć freakowych federacji powstaje coraz więcej, to wciąż numerem jeden jest Fame. W sobotę 9 grudnia odbędzie się gala Fame: Reborn. Przed nią nie zabrakło emocji i podobnie będzie w trakcie. Gdzie oglądać Fame na żywo w internecie? Transmisja za darmo nie będzie dostępna, a całą galę można obejrzeć jedynie w wystepie PPV, który gwarantuje dostęp do live stream online w najwyższej jakości.

Fame MMA stream free to możliwość obejrzenia online za darmo dwóch pierwszych walk za darmo. W internecie bez opłat można śledzić również tekstowe relacje live.

Karta walk Fame MMA: Reborn. Jakie walki na żywo w Atlas Arenie?

W oczekiwaniu na galę „Fame: Reborn”, fanów sportów walki ogarniają emocje, zwłaszcza że organizatorzy postanowili zaskoczyć nietypowym pojedynkiem wieczoru. Sylwester Wardęga i Sebastian Fabijański pierwotnie mieli stanąć naprzeciw siebie, lecz ostatnie zmiany w karcie walk przyniosły niespodziankę – będzie to walka bokserska 2 na 2 w małych rękawicach. Walka odbędzie się w formie bokserskiego starcia dwóch na dwóch, z udziałem Sylwestra Wardęgi i jego partnera, Wojtka Goli, kontra Sebastian Fabijański i popularny aktor, Tomek Olejnik.

W co-main evencie tego wieczoru zobaczymy powrót Piotra „Szeli” Szeligi, który zmierzy się ze streamerem Patrykiem „Bandura” Bandurskim. Bandura, po udanym debiucie z Alanem Kwiecińskim w ubiegłym roku, teraz stanie naprzeciwko „Szeliego”.

Jeden z najbardziej oczekiwanych pojedynków przyniesie starcie dwóch światów – były pretendent do pasa WBO, Maciej Sulęcki, stanie do walki z byłym zawodnikiem UFC i KSW, Normanem Parke. W tym nietypowym starciu, obaj zawodnicy będą się wymieniać rundami w boksie i K-1.

Amadeusz „Ferrari” Roślik, znany raper zajmujący się freestylem, skrzyżuje rękawice z „Koro” (Kornel „Koro” Regel) w pojedynku bokserskim. Pojawi się również Dariusz Kaźmierczuk, znany jako „Daro Lew”, który stanie naprzeciwko Norberta „Dis” Gierczaka w starciu MMA.

Gala będzie także świadkiem pojedynku między znakomitym kickbokserem Dominikiem „Japońskim Drwalem” Zadorą a utytułowanym zawodnikiem MMA Michałem „Wampirem” Pasternakiem.

Warto także zaznaczyć, że Adrian „Polak” Polański zmierzy się z Natanem Marcońem, znanym jako „Bóg Estetyki”. Gala otworzy pojedynek Tomasz „Zadymy” Gromadzkiego z Marcinem „Polish Zombie” Wrzoskiem.

Gala „Fame: Reborn” będzie dostępna w systemie PPV, a pierwsze dwie walki będzie można obejrzeć za darmo na platformie YouTube. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:30. To obiecująca karta walk, która przyciągnie uwagę fanów sportów walki z całego świata.

Karta walk:

Sylwester Wardęga & Wojtek Gola vs. Sebastian Fabijański & Tomek Olejnik – 2 na 2, boks, małe rękawice
Piotr „Szeli” Szeliga vs. Patryk „Bandura” Bandurski – boks, małe rękawice
Maciej „Striczu” Sulęcki vs. Norman „Stormin” Parke – boks/K1, małe rękawice
Kornel „Koro” Regel vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik – boks, małe rękawice
Norbert „Dis” Gierczak vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk – MMA
Dominik „Japoński Drwal” Zadora vs. Michał „Wampir” Pasternak – boks, małe rękawice
Natalia „Navcia” Korgol vs. Elizabeth „Lizi” Anorue – K1, małe rękawice
Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs. Adrian „Polak” Polański – K1/MMA, małe rękawice
Jakub „Maślana” Maślanka vs. Grzegorz „Greg” Gancewski -K1, małe rękawice
Jakub „Guzik Szymański vs. Adam „Adam Security” Bartfai – MMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj