Mecz Arka Gdynia – Lech Poznań online za darmo. Transmisja TV dostępna będzie w telewizji Polsat Sport. Gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie? Live stream udostępni Polsat BOX.

Spotkanie Arki Gdynia z Lechem Poznań wyłoni ostatniego ćwierćfinalistę Pucharu Polski. Oba zespoły nie rywalizowały ze sobą cztery lata. Wtedy ich spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Jeśli mowa o historii, to najbardziej pamiętnym meczem pomiędzy Arką, a Lechem był finał Pucharu Polski w 2017 roku. Sensacyjnie to Arka wygrała 2:0 po dogrywce.

Kibiców Lecha Poznań to dziś prześladują tamte wspomnienia. W czwartkowym meczu Kolejorz musi jednak wygrać i awansować do ćwierćfinału.

Mecz Arka – Lech na żywo rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja TV dostępna będzie w Polsacie Sport. Komentatorami będą Cezary Kowalski oraz Marcin Kaczmarek.

Puchar Polski można oglądać również w internecie. Telewizja Polsat Sport na żywo w internecie dostępna jest na platformie Polsat BOX. Arka – Lech online za darmo można śledzić w naszym serwisie w formie relacji na żywo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj