Strona głównaSerialeElif 1166 czy będzie? Streszczenie ostatniego odcinka po polsku

Elif 1166 czy będzie? Streszczenie ostatniego odcinka po polsku

Elif 1166 streszczenie odcinka – z pewnością wiele osób będzie tego szukać po piątkowej premierze finału serialu. Niestety! Serial Elif ma swój koniec. Odc. 1165 będzie ostatnim.

Emocjonujący finał Elif – ostatni odcinek w TVP 1

Serial Elif po polsku oglądało bardzo dużo ludzi przez ostatnie kilka lat. Po raz pierwszy widzowie mieli okazję obejrzeć ten turecki serial w TVP 1 w maju 2017 roku. Od tamtego czasu wyemitowano ponad 1160 odcinków. Ile odcinków ma serial Elif? W piątek 18 marca pojawi się ostatni odcinek, czyli Elif 1165. Co się wydarzy i jak się zakończy?

Zobacz również: Zranione Ptaki – to ten serial zastąpi Elif

Elif 1166 czy powstanie?

Będzie on bardzo emocjonujący i wydarzy się w nim naprawdę sporo. Nic więc dziwnego, że widzowie będą szukać Elif 1166, 1167 streszczenie po polsku, jak to mieli w zwyczaju robić prawie po każdym odcinku. Ciekawość brała górę, ale tym razem nie zostanie zaspokojona. Nowe odcinki się nie pojawią, bo to oficjalny finał serialu.

Jednocześnie przypominamy, żę wszystkie odcinki Elif jako powtórki w internecie można oglądać na TVP VOD. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe Elif odc. 1165.

Elif odc. 1165 streszczenie po polsku

Wściekły Şafak urządza Jülide awanturę. Zrozpaczona kobieta wszystkiemu zaprzecza, jednak Şafak jej nie wierzy. Każe jej wynieść się z domu i zapowiada, że niezwłocznie złoży pozew o rozwód. Zrozpaczona Jülide odchodzi z Emirhanem, nie zdążywszy powiedzieć mężowi o dziecku. Słysząc wystrzał, Melek i Macide próbują uciekać z domu, jednak Kiymet jest szybsza, ogłusza Melek i zabiera Macide do garażu, mierząc do niej z broni.

Elif 1165

Zdezorientowana Macide nie może pojąć, co się dzieje. Na miejscu pojawia się Kerem, a zaraz potem Mahir. Do rezydencji przyjeżdżają też niczego nieświadomi, Levent i Hümeyra i odnajdują nieprzytomną Melek. Kiymet mówi o swojej miłości do Şevkiego i nienawiści do Macide. Gdy Mahir próbuje stanąć w obronie brata, Kiymet wyjawia mu, że wszystko, co mówiła mu o jego związkach z Haktanirami było kłamstwem.

Doprowadzona do ostateczności Kiymet zabija Macide oraz rani Kerema i Mahira. Na miejsce tragedii docierają Hümeyra i Levent, a także Melek, Elif i Asli. Wszyscy są zdruzgotani po tym, co się stało, ale szczęśliwi, że mają siebie. Targana wyrzutami sumienia Leman wyjawia Şafakowi swoją intrygę. Oboje biegną, żeby zatrzymać Jülide. Leman prosi ją o wybaczenie. Cała rodzina wraca do domu.

Daty emisji odcinków

  • Elif odcinek 1165 – piątek 18 marca
  • Elif 1166 – brak
  • Elif 1167 – brak
  • Elif 1168 – brak
Elif streszczenie odcinków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj