Dzikie Pszczoły 284 streszczenie szczegółowe odcinka

Dzikie Pszczoły odc. 284 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w Piątek w telewizji TVP Kobieta. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Dzikie Pszczoły odcinek 284 streszczenie szczegółowe

W odcinku 284. serialu Dzikie Pszczoły Sytuacja w Leros jest okropna. To wstydliwy obraz, który reżim trzyma w tajemnicy. Lambros walczy tak mocno, jak tylko może, aby uniknąć podpisania, że jest częścią organizacji Dimitrisa Orfanidisa. Po długim czasie Doukas i Mirsini ponownie docierają do swojej willi, tym razem jako goście na uroczystościach zaręczynowych Meletisa. Assimina podejmuje odważną decyzję, która może zagrozić jej, ale także całej jej rodzinie..

Dzikie Pszczoły 284 wyemitowany zostanie w Piątek 5 sierpnia o godzinie 17:50 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 9:40. Wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Dzikie Pszczoły

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ