w

Dzikie Pszczoły 278 streszczenie szczegółowe odcinka

Dzikie Pszczoły 423

Dzikie Pszczoły odc. 278 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w Czwartek w telewizji TVP Kobieta. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Dzikie Pszczoły odcinek 278 streszczenie szczegółowe

W odcinku 278. serialu Dzikie Pszczoły Noc 21 kwietnia 1967 r. zmieniła Grecję na kolejne 7 lat. W całym kraju panuje strach i przemoc. Jedni się ukrywają, inni stawiają opór, inni milkną w oczekiwaniu na cud tak jak większość mieszkańców Diafani. Niektórzy są za zamachem stanu, jak Akylas Megaritis, starszy brat Achilleasa i założyciel Abantes, który zostaje zwolniony z więzienia z wielkimi planami władzy i zemsty w głowie. U jego boku jest Meletis, który nawiązał szczególną więź z rodziną Megaritis. Członkowie rodzin Stamiris i Sevastos mają nową pracę, nowe życie, ale wszyscy próbują uleczyć swoje rany i dostosować się do nowego porządku świata. Eleni i Lambrosowi grozi niebezpieczeństwo. Czy i tym razem wyjdą z tego bez szwanku?.

Dzikie Pszczoły 278 wyemitowany zostanie w Czwartek 28 lipca o godzinie 17:50 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 9:40. Wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Dzikie Pszczoły

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 68 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 69 streszczenie szczegółowe