Strona głównaSerialeDzikie Pszczoły 270 streszczenie szczegółowe odcinka

Dzikie Pszczoły 270 streszczenie szczegółowe odcinka

Dzikie Pszczoły odc. 270 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w Poniedziałek w telewizji TVP Kobieta. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Dzikie Pszczoły odcinek 270 streszczenie szczegółowe

W odcinku 270. serialu Dzikie Pszczoły Eleni, zszokowana rewelacjami Voskarisa, postanawia milczeć i działać na własną rękę. Annette po swojej decyzji zerwania wszelkich więzi z Meletisem, wprowadza się do Miltiadisa. Chce zobaczyć, jak się sprawy potoczą. Mirsini obawia się reakcji Annette, która nadal okłamuje swoje dzieci i chroni Doukasa. Spanos osacza Megaritisa. Meletis próbuje przekonać Pinelopi o niewinności swojej i Doukasa, bo widzi, jak się od niego oddala. Cała wioska uczęszcza na spotkania chóru dziecięcego w szkole. Aggelos oświadcza się w kawiarni na oczach wszystkich. Eleni po raz pierwszy zmierzy się z Doukasem, gotowa na wszystko….

Dzikie Pszczoły 270 wyemitowany zostanie w Poniedziałek 18 lipca o godzinie 17:50 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 9:40. Wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Dzikie Pszczoły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj