Dzikie Pszczoły 423

Dzikie Pszczoły odc. 267 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w Środę w telewizji TVP Kobieta. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Dzikie Pszczoły odcinek 267 streszczenie szczegółowe

W odcinku 267. serialu Dzikie Pszczoły Wszyscy w domu Sevastosów są zaskoczeni nagłym przybyciem Domny, a Pinelopi widzi szansę na uzyskanie większej ilości informacji. Alexis i Andreadis znajdują świadka, który może doprowadzić do aresztowania Doukasa. Czy przekonają go do ujawnienia prawdy? Doukas odbiera niepokojący telefon. Eleni próbuje pogodzić się z porażką i znaleźć inne sposoby zarabiania na życie. Pojawia się przed nią nowa i nieznana rzeczywistość, ale cała wieś wesprze ją i wszystkich farmerów, którzy wszystko stracili. Tej samej nocy dochodzi do ujawnienia wstrząsających wiadomości. Ta noc może spłynąć krwią..

Dzikie Pszczoły 267 wyemitowany zostanie w Środę 13 lipca o godzinie 17:50 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 9:40. Wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Dzikie Pszczoły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj