w

Dzikie Pszczoły 260 streszczenie szczegółowe odcinka

Dzikie Pszczoły 423

Dzikie Pszczoły odc. 260 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w Poniedziałek w telewizji TVP Kobieta. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Dzikie Pszczoły odcinek 260 streszczenie szczegółowe

W odcinku 260. serialu Dzikie Pszczoły Miltiadis wprowadza swój plan w życie, a rozwścieczony Doukas postanawia zemścić się z pomocą Meletisa. Konstantis odmawia udziału w ich planach i po raz pierwszy wchodzi w konflikt z Meletisem. Assimina i Drosso konfrontują się z Nikiforosem podczas procesu o opiekę nad Sergiosem. Nikiforos jest pewien swojego zwycięstwa, podczas gdy Assimina obawia się, że przeszłość Drosso może działać przeciwko nim. Jaki będzie werdykt? Członkowie spółdzielni oraz Lambros boją się odwetu Doukasa i martwią się o Miltiadisa. Co planuje Meletis, aby usunąć go z drogi? Sofoula przekazuje zakonnicy, co się z nią stało. Okaże się, czy wróci do domu do rodziców..

Dzikie Pszczoły 260 wyemitowany zostanie w Poniedziałek 4 lipca o godzinie 17:50 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 9:40. Wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Dzikie Pszczoły

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 52 streszczenie szczegółowe

Barcelona Atletico online stream na żywo

Betard Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?