w

Dzikie Pszczoły 257 streszczenie szczegółowe odcinka

Dzikie Pszczoły 423

Dzikie Pszczoły odc. 257 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę w telewizji TVP Kobieta. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Dzikie Pszczoły odcinek 257 streszczenie szczegółowe

W odcinku 257. serialu Dzikie Pszczoły Meletis, z pomocą Megaritisa, odkrywa, że to Doukas zabił Themelisa. Jak zareaguje? Czy zmierzy się z Doukasem? Miltiadis jest zmuszony poddać się groźbom Lambrosa i ponownie zacząć brać leki. Mimo to jest zdeterminowany, aby kontynuować swój plan uwolnienia spółdzielni od Doukasa. Assimina odmawia wyjazdu z dzieckiem do Larisy, a Nikiforos postanawia wnieść pozew o pełną opiekę. Eleni obawia się, że nie będzie mogła mieć dzieci, ale boi się podzielić tym z Lambrosem. Lambros i Konstantis znajdują w spółdzielni pewną wspólną płaszczyznę, próbując ukarać Nikiforosa. Sofoula zaprzyjaźnia się z zakonnicą i zaczyna się przed nią otwierać, podczas gdy list Aggelosa wydaje się mieć na nią wpływ. Alexis szuka prawdziwego powodu rozstania z Pinelopi, a podejrzenia prowadzą go do ginekologa. Czy odkryje prawdę o dziecku?.

Dzikie Pszczoły 257 wyemitowany zostanie w środę 29 czerwca o godzinie 17:50 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 9:40. Wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Dzikie Pszczoły

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 50 streszczenie szczegółowe

Dzikie Pszczoły 423

Dzikie Pszczoły 258 streszczenie szczegółowe odcinka