Dziedzictwo odc. 35 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo odc. 35 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 24 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 35 streszczenie odcinka

Seher odzyskuje przytomność. Bojąc się o Yusufa, nalega, żeby jak najszybciej wrócić do domu. Ikbal i Zuhal są wściekłe, że ich plan znowu nie wypalił. Zuhal informuje siostrę, że spróbuje zdobyć zainteresowanie Yamana własnymi metodami. Ikbal udaje się do Selima na rozmowę na temat Seher. Sugeruje, ze dziewczyna darzy go silnym uczuciem. Tymczasem Yaman wpada w furię na wieść o tym, że Seher znowu chce jechać do restauracji Selima. Dziewczyna zaś nie może uwierzyć, że to Yaman kupił sukienkę, którą założyła na przyjęcie. Oddaje mu ją i informuje, że nie ugnie się pod jego groźbami. Yaman postanawia, że odwiezie osłabioną Seher do restauracji. Po drodze jednak oboje wstępują do Arifa, by coś zjeść. Yaman zleca Nedimowi, żeby dowiedział się, dlaczego Seher tak zależy na pracy w restauracji. Ali i Kiraz bez skutku usiłują wydostać się z magazynu. Wywiązuje się między nimi rozmowa na temat przeszłości. Okazuje się, że w dzieciństwie Kiraz raniła Alego w głowę podczas kłótni o onyks..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 35 wyemitowany zostanie w środa, 24 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 35 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 35 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ