Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 305 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 24 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 305 streszczenie szczegółowe

Ranny Bajazyd dochodzi do siebie, lecz musi uciekać przed pościgiem. Udaje się do Erzurum. Zabiera ze sobą najstarszych synów, a córki i najmłodszego Mehmeta zostawia pod opieką Defne. Z pomocą Ayasa paszy z Erzurum książę przesuwa się na wschód. Gości u perskiego szacha, który proponuje mu zjednoczenie sił przeciwko Sulejmanowi. Sułtan znów cierpi na podagrę. Mihrimah stara się zbliżyć do ojca i błaga go, żeby wybaczył Bajazydowi..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 305 wyemitowany zostanie w środa, 24 maja o godzinie 12:55 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka za kilka tygodni dostępna będzie w TVP 1.

Wspaniałe stulecie odc. 305 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 305 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj