w

Dziedzictwo odc. 250 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 250 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 5 kwietnia. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 250 streszczenie odcinka

Melahat, zdenerwowany, prawie doprowadza do śmierci Zuhal. Seher odzyskuje kontrolę nad swoimi nogami, a okazuje się, że problem nie jest neurologiczny. Yaman zaczyna podejrzewać, że poprawa stanu Seher nastąpiła po tym, jak Belgin nie podała jej zastrzyku. Ikbal każe fizjoterapeutce dodawać lek do jedzenia szwagierki. Ibrahim prosi Czarną o pomoc w obowiązkach domowych, dzięki czemu imponuje swoim bliskim.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 250?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 250 wyemitowany zostanie w piątek, 5 kwietnia o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 250 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 250 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Live stream online

Liverpool FC vs Sheffield United online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Dziedzictwo odc. 251 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD