w

Dziedzictwo odc. 240 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 240 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę, 20 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 240 streszczenie odcinka

Neslihan naciska na Borę, aby powiedział swojej rodzinie o zaręczynach, jednak on unika tematu, udając podróż służbową. Frat sprawuje się doskonale w obowiązkach domowych, zyskując sympatię Sultana i budząc zazdrość Ibrahima. Ikbal jest przekonana, że Ziya widział, jak zepchnęła Seher ze schodów i planuje powiedzieć o tym Yamanowi. Seher rozpoczyna rehabilitację z zapałem, licząc na pełną sprawność. Zuhal próbuje zyskać sympatię współwięźniarek dostarczając ciepłe koce do celi, co wywołuje gniew Melahat. Osoby z celi zaczynają być zaniepokojone jej zachowaniem.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 240?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 240 wyemitowany zostanie w środę, 20 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 240 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 240 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Manchester United vs Everton FC online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Sanatorium Miłości 5 ostatni odcinek

Sanatorium Miłości 6 online za darmo. Powtórka z niedzieli