w

Dziedzictwo odc. 223 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 223 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 26 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 223 streszczenie odcinka

Seher decyduje się wybaczyć Yamanowi, chociaż wciąż ma wątpliwości co do zaufania. Yaman obiecuje czekać na nią. Ali znajduje liścik od Kiraz oraz niedokończony szalik, który chciała mu podarować. Podczas pogrzebu Yusufa Yaman i Seher wspominają zmarłą. Następnie rodzina gromadzi się na uroczystości pogrzebowej. Ikbal idzie odwiedzić Zuhal w więzieniu.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 223?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 223 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 26 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 223 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 223 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 222 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Świątek Fett online stream

Świątek online. Mecz Igi Świątek na żywo, transmisja za darmo