w

Dziedzictwo odc. 222 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 222 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 23 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 222 streszczenie odcinka

Po tragicznej śmierci Kiraz, Ali nie może poradzić sobie z bólem. Frat odsyła kondolencje od Selima. Seher i Yaman są zszokowani i postanawiają skupić się na bliskich. Zuhal cierpi w więzieniu z powodu znęcania się nad nią przez Melahat. Chce się zemścić, proponując porwanie Ikbal dla okupu, gdy dowiaduje się o koneksjach swojej oprawczyni.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 222?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 222 wyemitowany zostanie w piątek, 23 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 222 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 222 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 221 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 223 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD