Dziedzictwo odc. 208 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 208 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 5 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 208 streszczenie odcinka

Ziya doświadcza ataku lęku w szpitalu, ale zostaje uspokojony przez Seher. Yaman dowiaduje się, że Seher trafiła do szpitala w dniu 3. urodzin Yusufa, co budzi w nim wątpliwości. Frat zabiera Neslihan do Kiraz, gdzie wszyscy świetnie się bawią, a Frat okazuje się doskonałym modelem. Ragip informuje Seher o gotowych fałszywych dokumentach, które Ikbal postanawia przejąć za wszelką cenę. Mimo próśb Seher, Yaman traci do niej zaufanie.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 208?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 208 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 5 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 208 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 208 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ