Dziedzictwo odc. 206 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 206 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 1 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 206 streszczenie odcinka

Zdeterminowany Yaman zrobi wszystko, aby poznać prawdę w prawie Seher. Zaczyna podejrzewać, że Zuhal miała z tym coś wspólnego, mimo że ona stanowczo zaprzecza. Zuhal i Ikbal mają nadzieję, że detektyw zginął i nic im z jego strony nie grozi. Na wszelki wypadek postanawiają też ostrzec Selima i radzą mu, żeby uciekł. On jednak nie chce o tym słyszeć. Yaman znajduje w rzeczach Seher swoje zdjęcie. Tymczasem ta zostaje poinformowana przez Frata o wyjeździe Nadire. Yaman postanawia zawieźć ją, aby pożegnała się z przybraną matką. Na miejscu przypadkowo podsłuchuje rozmowę obu kobiet, w której Nadire mówi o miłości, jaką darzy go Seher. Adalet zgadza się złagodzić karę Neslihan, pod warunkiem, że to Frat będzie ją woził na kurs..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 206?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 206 wyemitowany zostanie w czwartek, 1 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 206 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 206 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ