Dziedzictwo odc. 207 streszczenie: Selim z trudem wymyka się Yamanowi

Serial Dziedzictwo odc. 207 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 2 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 207 streszczenie odcinka

Yaman jest wzruszony po usłyszeniu rozmowy Seher i Nadire, co skłania go do próby poznania prawdy o uczuciach Seher. Z sugestii Cengera postanawia porozmawiać z nią, lecz kobieta chce mu tylko wyjaśnić, jak go zawiodła i zraniła. Ludzie Yamana dalej szukają detektywa, a Selim decyduje się na wyjazd, unikając spotkania z Yamam. Frat wprowadza się do Alego, a Bora manipuluje Neslihan.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odcinek 207?

Turecki serial Dziedzictwo 207 obejrzeć można w piątek, 2 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 207 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 207 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ