Serial Dziedzictwo 306 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 3 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 306 streszczenie odcinka

Ziya cierpi z powodu aresztowania Yamana, Seher nie czuje radości mimo, że czuje, że postąpiła słusznie. Ali obawia się zaangażowania Duygu w sprawę, przekonuje komendanta, aby nie udzielał jej urlopu. Duygu ujawnia Alemu prawdę o swojej siostrze i razem postanawiają ją odnaleźć. Frat jest zdeterminowany, aby wsadzić Yamana za kratki, który domyśla się, że to Seher dostarczyła mu dowody. Odkrywa, że wiadomości mogące go oczyścić zostały usunięte, ale wierzy, że prawda w końcu wyjdzie na jaw.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 306?

Turecki serial Dziedzictwo 306 wyemitowany zostanie w środa, 3 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 306 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 306 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj