Serial Dziedzictwo 305 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 2 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 305 streszczenie odcinka

Seher nienawidzi Yamana, co go wykańcza, podczas gdy on czeka na Frata, aby zostać aresztowanym. Yaman postanawia zorganizować rodzinny obiad, aby załagodzić sytuację, podczas gdy Duygu szuka swojej zaginionej siostry i Ali oferuje jej wsparcie. Yaman poszukuje lekarza, który napisał raport z sekcji zwłok Kevser, aby udowodnić swoją niewinność, ale zostaje aresztowany pod zarzutem przemytu broni.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 305?

Turecki serial Dziedzictwo 305 wyemitowany zostanie w wtorek, 2 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 305 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 305 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj