Dom z Papieru sezon 5 kiedy premiera? To ostatni sezon La Casa de Papel

Dom z Papieru sezon 5 – kiedy premiera?. Data pojawienia się nowych odcinków, które będą ostatnim sezonem. Fani serialu La Casa de Papel wciąż czekają na datę premiery sezonu 5. Z ilu odcinków będzie się składał?

Dom z Papieru, czyli przygody Profesora i jego ekipy, zyskały wielu fanów. Nie brakowało oczywiście widzów sceptycznie nastawionych do tego serialu, który jak wiadomo miał wiele naiwnych scen, aczkolwiek przygody głównych bohaterów oglądało się bardzo przyjemnie.

Do tej pory ukazały się cztery sezony Domu z Papieru. Składało się na nie 38 odcinków. Wiadomo już, że będzie kontynuacja La Casa de Papel.

Dom z Papieru sezon 5 – kiedy premiera?

Kiedy ukaże się sezon 5 Domu z Papieru? Data premiery nie jest jeszcze znana. Najprawdopodobniej nastąpi to w 2021 roku, choć w dzisiejszych realiach niestety niczego nie można być pewnym, bo wiele produkcji ma spore opóźnienia.

Jedno jest pewne – Dom z Papieru 5 to ostatni sezon tego serialu. Finał ma być mocny i interesujący. Pozostaje tylko czekać na więcej szczegółów dotyczących nowych odcinków, ale można spodziewać się, że Profesor ma kolejny genialny plan.

Wiadomo, że Dom z Papieru sezon 5 będzie miał 10 odcinków.

Czytaj również: Kiedy premiera Strangers Things 4?

Dom z Papieru online na Netflix

Dom z Papieru cieszy się wielką oglądalnością, ale z pewnością nie brakuje osób, które nie miały jeszcze chęci lub czasu na obejrzenie dotychczasowych czterech sezonów La Casa de Papel. Wszystkie odcinki online można obejrzeć na platformie Netflix.

Dom z Papieru sezon 5 – obsada

Wiadomo, że w sezonie 5 Domu z Papieru pojawią się nowe postacie. W ich role wcielą się Miguel Angel Silvestre i Patrick Criado. Ponadto zobaczymy dotychczasowych bohaterów, którymi są: Alvaro Morte (Profesor), Itziar Ituno (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Rodrigo de la Serna (Palermo), Ursula Cobero (Tokio), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra) i Jose Manuel Poga (Gandia).

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general