Strona głównaNetflixStranger Things sezon 4 - kiedy premiera?

Stranger Things sezon 4 – kiedy premiera? [Data, zwiastun]

Stranger Things sezon 4 – data premiery nowych odcinków jest niezwykle wyczekiwana. Trwają już prace nad następnym sezonem, pojawił się zwiastun, ale wciąż czekamy aż nadejdzie premiera.

Stranger Things to jeden z najbardziej popularnych seriali na platformie Netflix. Do tej pory ukazały się trzy sezony składające się z 25 odcinków, które miały bardzo dużą oglądalność. Łącznie

Sezon 3 Stranger Things premierę miał w lipcu 2019 roku, co oznacza, że na nowy sezon fani serialu czekają już ponad rok. Jaka jest data premiery sezonu 4?

Stranger Things sezon 4 premiera – kiedy nowy sezon?

Stranger Things sezon 4 – kiedy premiera na Netflix? Codziennie mnóstwo osób zadaje takie pytania, ale data premiery niestety nie jest jeszcze oficjalnie znana. Pewne jest, że sezon 4 będzie i że trwają nad nim prace. Niestety obecna sytuacja na świecie nie ułatwia realizacji serialu, więc na premierę sezonu 4 być może będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Jak na razie fani serialu mogli obejrzeć zwiastun Stranger Things 4. Ukazał on się jednak w lutym 2020 roku, więc jeszcze przed pandemią.

Stranger Things online na Netflix

Serial Stranger Things online można oglądać na platformie Netflix. Jeśli do tej pory nie oglądaliście pierwszych trzech sezonów, to warto nadrobić zaległości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj